Трохи був глюк на промі і НП, але все добре. Доїхали добре в обрешетуванні. Ми маємо такі ж вже приблизно 4 роки, тому добрали ще, задоволені!
иван н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Володимир Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відмінний продавець, оперативно зв'язався, надіслав рахунок, проконсультував щодо ньюансів доставки та габаритів, сонячні панелі приїхали чудово упакованими в боксі НП, благополучно помістилися в Паджерік, дочекаємось сонячної погоди, потестуємо і замовлятимемо ще.
Олександр С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Леонид М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все як завжди на висоті! Так тримати. Добре що в цей тяжкий час є люди чесні і професійні. Дякую Вам. Продавця і магазин рекомендую.
Груша С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ігор С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віталій Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Этот клоун торгунет товарами бракованного Китайского производства, ну может не все брак.Но при покупке проверяйте товар на закрытую гермитичную упаковку чтобы она была не повреждена.Иначе вещь работать не будет, а вернуть вы ее не сможите так как продавец при звонке к ниму вас записывает ну весь ваш разговор а потом ,говорит вам вы хорошо подумайте ну мол типа угрожает что он прав а вы нет потомучто купили у него сломаный товар. и еще не говорите ему если принесли инвектор домой проверили его а он не работает , что вы его включали.Он вас сразу начнет брить и обвинять.Честно продавец гавно.
Трохи був глюк на промі і НП, але все добре. Доїхали добре в обрешетуванні.
Ми маємо такі ж вже приблизно 4 роки, тому добрали ще, задоволені!
Відмінний продавець, оперативно зв'язався, надіслав рахунок, проконсультував щодо ньюансів доставки та габаритів, сонячні панелі приїхали чудово упакованими в боксі НП, благополучно помістилися в Паджерік, дочекаємось сонячної погоди, потестуємо і замовлятимемо ще.
Все як завжди на висоті! Так тримати. Добре що в цей тяжкий час є люди чесні і професійні. Дякую Вам. Продавця і магазин рекомендую.
Этот клоун торгунет товарами бракованного Китайского производства, ну может не все брак.Но при покупке проверяйте товар на закрытую гермитичную упаковку чтобы она была не повреждена.Иначе вещь работать не будет, а вернуть вы ее не сможите так как продавец при звонке к ниму вас записывает ну весь ваш разговор а потом ,говорит вам вы хорошо подумайте ну мол типа угрожает что он прав а вы нет потомучто купили у него сломаный товар. и еще не говорите ему если принесли инвектор домой проверили его а он не работает , что вы его включали.Он вас сразу начнет брить и обвинять.Честно продавец гавно.