Покупали баоансир на 48V Всё работает как часы. Отправка и реакция на сделаный заказ моментальная! Рекомендую!
Коментар продавця
Дякуємо! Звертайтесь!
Іван К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо! Звертайтесь!
Тетяна Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо! Звертайтесь!
Олексій Г.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо! Звертайтесь!
Борис С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо! Звертайтесь!
Андрей Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо! Звертайтесь!
Дмитрий Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово. Не підійшов по параметрам, продавець ввічливий. Підказав що треба трошки потужніший на мої потреби. Дякую.
Коментар продавця
Дякуємо! Звертайтесь!
Дмитро К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Передзвонили почали навішувати лапшу що все в наявності але відправка тільки по повній оплаті, на сторінці товара ні слова про це немає, і в способах оплати коли оформлюєш на промі замовлення це також не відображено! Відправити по предоплаті на доставку, щоб забезпечити себе якщо боїшся що покупець не забере не хотять, показати по відеозв'язку що товар є в наявності(якого нема в жодного постачальника, навіть в офіціалів) знову не хотят, по телефону хамлять, так працюють тільки кидали, тут же на промі повно продавців які відправляють обладнання для СЕС без всяких передплат, або хоча б вам покажуть що все є в наявності і можна спокійно замовляти, а після спілкування нема ніякого бажання мати якісь справи.
Ігор К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив вже другий бо перший по необережності спалив, працює все добре підʼєднав до AGM 100А
Покупали баоансир на 48V Всё работает как часы. Отправка и реакция на сделаный заказ моментальная! Рекомендую!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!
Все чудово. Не підійшов по параметрам, продавець ввічливий. Підказав що треба трошки потужніший на мої потреби. Дякую.
Дякуємо! Звертайтесь!
Передзвонили почали навішувати лапшу що все в наявності але відправка тільки по повній оплаті, на сторінці товара ні слова про це немає, і в способах оплати коли оформлюєш на промі замовлення це також не відображено! Відправити по предоплаті на доставку, щоб забезпечити себе якщо боїшся що покупець не забере не хотять, показати по відеозв'язку що товар є в наявності(якого нема в жодного постачальника, навіть в офіціалів) знову не хотят, по телефону хамлять, так працюють тільки кидали, тут же на промі повно продавців які відправляють обладнання для СЕС без всяких передплат, або хоча б вам покажуть що все є в наявності і можна спокійно замовляти, а після спілкування нема ніякого бажання мати якісь справи.
Замовив вже другий бо перший по необережності спалив, працює все добре підʼєднав до AGM 100А
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо!