Відгуки про компанію Bi Sun EnergyНиколай Ш.29.11.2024 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaЦена поменялась после отмены заказа, передумали продавать дешевлеКоментар продавця12.10.2025Дякуємо за дуже змістовний і суб'єктивний аналіз!Николай Ш.29.11.2024 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaПросто отмена заказа, нахамили в чате. Я так понял товара нет в наличии, так зачем его выставлятьКоментар продавця14.11.2025Замовлення було зроблено з метою написати негативний відгук ! Замовили товар на 550 000 грн. але не відповіли на дзвінки!!!Сергій Л.28.11.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.12.2024Дякуємо! Звертайтесь!Александр И.28.11.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.12.2024Дякуємо! Звертайтесь!Андрей М.25.11.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.12.2024Дякуємо! Звертайтесь!Николай Ш.24.11.2024 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaЯ замовляю, мені скасовують замовлення та пишуть у чаті.... Що за циркПісля скасування замовлення, підняли ціну...Коментар продавця14.11.2025Замовлення було зроблено з метою написати негативний відгук !Замовили товар на 550 000 грн. але не відповіли на дзвінки!!!Николай Ш.24.11.2024 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaПросто скасували замовленняКоментар продавця14.11.2025Замовлення було зроблено з метою написати негативний відгук !Замовили товар на 550 000 грн. але не відповіли на дзвінки!!!ОЛЕКСАНДР В.24.11.2024 ВідмінноКоментар продавця24.11.2024Дякуємо! Звертайтесь!іван г.23.11.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця24.11.2024Дякуємо! Звертайтесь!Станіслав Ч.20.11.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця24.11.2024Дякуємо! Звертайтесь!
Цена поменялась после отмены заказа, передумали продавать дешевле
Дякуємо за дуже змістовний і суб'єктивний аналіз!
Просто отмена заказа, нахамили в чате. Я так понял товара нет в наличии, так зачем его выставлять
Замовлення було зроблено з метою написати негативний відгук !
Замовили товар на 550 000 грн. але не відповіли на дзвінки!!!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!
Я замовляю, мені скасовують замовлення та пишуть у чаті.... Що за цирк
Після скасування замовлення, підняли ціну...
Замовлення було зроблено з метою написати негативний відгук !
Замовили товар на 550 000 грн. але не відповіли на дзвінки!!!
Просто скасували замовлення
Замовлення було зроблено з метою написати негативний відгук !
Замовили товар на 550 000 грн. але не відповіли на дзвінки!!!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!
Дякуємо! Звертайтесь!